Miley Cyrus okiem amerykańskiego rysownika! [FOTO]

  Wygląda jak Simple Jack!

  Miley Cyrus uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Raz wychodzi jej to lepiej, innym razem gorzej, ale każda zmiana spotyka się z reakcją publiki…

  >>> Miley Cyrus kocha krótkie włosy! Też ją lubicie w takim wydaniu?

  Jedną z pierwszych osób, które zauważyły kolejną zmianę u Miley jest słynny amerykański rysownik Howie Noel. Jak się okazuje tym razem nie była to metamorfoza ‘na plus’… Mężczyzna nie omieszkał w humorystyczny sposób skomentować najnowszej fryzury piosenkarki i porównał zarówno jej uczesanie, jak i stylówkę do wizerunku głównego bohatera filmu „Simple Jack”!

  Wczoraj (15 stycznia) Howie umieścił na swoim Twittwerze kompozycję fotek: Miley i Simple Jacka oraz dodał do niej krótki komentarz: „Teraz Miley Cyrus wygląda jak Simple Jack.” Rzeczywiście to trafne porównanie. Nie dość, że piosenkarka ma podobną fryzurę (włosy obcięte „na rondelek”) i strój (biały t-shirt i czarne spodnie na szelkach), to jeszcze nawet zgadza się mina obojga – szeroki uśmiech.

  >>> Miley Cyrus przefarbowała brwi na blond?! Kolejny eksperyment z wizerunkiem???

  Mamy nadzieję, że Miley ma do siebie dystans i poczucie humoru tak duże, jak jej tolerancja na modowe eksperymenty. Faktycznie najnowsza fryzura gwiazdy nie jest zbyt twarzowa… Może warto zamienić ją w klasycznego boba, albo drapieżnego irokeza? Jak sądzicie?

  Zobaczcie zabawną fryzurę Miley Cyrus!

  Czwartek, 16. Stycznia 2014