Kim Kardashian napisze powieść?!

  Gwiazda chce spełnić się jako pisarka!

  Kim Kardashian postanowiła pobawić się w pisarkę. Gwiazda reality show chce napisać książkę opartą na swoim gwiazdorskim życiu!

  Kim postawiła przed sobą dość trudne wyzwanie. Celebrytka chce spróbować swoich sił w pisarstwie. Przyszła żona Kanye’go Westa zapragnęła napisać powieść, której inspiracją będzie jej własne życie.

  >>> Kim Kardashian nie lubi wyszukanych randek! Sprawdźcie co ją kręci!

  Z relacji źródła wiemy, że „książka będzie opisywać perypetie życiowe i miłosne trzech sióstr i ich wścibskiej mamy próbujących zrobić wielką karierę w Hollywood.” Główne bohaterki to: Kai – przyszła aktorka, Karissa chcąca zostać modelką oraz Kayleigh pragnąca osiągnąć sukces jako piosenkarka.

  Jako że Kim nie ma doświadczenia w pisaniu, poprosiła o wsparcie tzw. pisarza-widmo, który pomoże jej w formalnym przygotowaniu materiału do książki.
  „[Kim] nie jest świetną pisarką, ale ma za to dobrą wyobraźnię i wie jak od środka wygląda świat Hollywood.”

  >>> Kim Kardashian bez stanika? Zobaczcie!

  Z tego co wiadomo, Kardashian szykuje powieść, której fabuła będzie aż kipieć od zdrady i zemsty. Brzmi ciekawie… Książka ma się pojawić na rynku w przeciągu kilku miesięcy. Gwiazda zamarzyła sobie również, że w niedalekiej przyszłości nakręci film obrazujący opisaną przez nią historię.

  Sięgnęlibyście po książkę panny Kardashian?

  Sobota, 18. Stycznia 2014