Niall Horan przeszedł operację kolana!

  Gwiazdor One Direction potrzebuje teraz dużo ciszy i spokoju

  Ze względu na operację, jakiej poddał się Niall Horan z 1D, piosenkarz prosi fanów o uszanowanie jego prywatności.

  W zeszłym tygodniu Niall został sfotografowany na lotnisku Heathrow w Londynie, gdzie poruszał się o kulach, a na jego nodze można było zauważyć duży opatrunek. Fotki od razu zainteresowały wszystkich, którzy zastanawiali się, co się stało. Jak się później okazało, Horan przeszedł operację kolana!

  >>> Niall Horan z 1D ma nową dziewczynę! Wiecie kto nią jest?

  Zabieg był bardziej skomplikowany, niż przypuszczano na początku. Na Twitterze Nialla pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym wytłumaczył, o co chodzi:

  „Cześć wszystkim. Wiem, że większość z was widziała dzisiaj te fotki! Tak, miałem poważną operację kolana, poważniejszą, niż sądzono na początku. Chciałbym wam powiedzieć, że wszystko jest w porządku!”

  „Chciałbym was prosić, żebyście teraz uszanowali moją prywatność, ponieważ chcę wyzdrowieć przed kolejnymi trasami!” – dodał Niall.

  >>> Niall Horan z One Direction spotyka się z modelką Victoria’s Secrets! Pasują do siebie?

  Zanim Niall stał się członkiem One Direction, sporo grywał w piłkę nożną. Z powodu kontuzji i braku czasu przestał uczęszczać na treningi. Wiadomo, że w październiku 2012 roku piosenkarz przeszedł rekonstrukcję wiązadła w kolanie. Najwyraźniej teraz potrzebował kolejnego zabiegu.

  Mamy nadzieję, że fani ustosunkują się do prośby gwiazdora i pozwolą mu w spokoju dojść do siebie. Dużo zdrowia, Niall!

  Poniedziałek, 20. Stycznia 2014