Kilka stylizacji Taylor Swift z ostatnich dni

 • Postanowiliśmy zebrać kilka stylizacji Taylor Swift z ostatnich dni i uważnie się im przyjrzeć...

 • Która stylizacja Taylor Swift oz ostatnich dni była najlepsza? Może czerwony sweter w białe gwiazdy, czarne szorty i tenisówki? Swift wyglądała świetnie! Młodzieżowo, na luzie, ale i seksownie...

 • Kolejna stylówka to typowo elegancki zestaw – błękitna koszula, czarna spódniczka i wiązane czerwone buty. Tym razem podkreśliła swoją wąską talię...

 • Następnego dnia założyła czarną tunikę z drapieżnym printem. Dobrała do tego legginsy za kolano i baleriny... Połączenie legginsów z górną częścią stylizacji prezentowało się dość tandetnie.

 • W czarnej marynarce i sukience w tym samym kolorze Swift wyglądała kobieco, seksownie i bardzo elegancko. Niezłym dopełnieniem stylówki były bordowe buty.

 • Gwiazda prezentowała się przeuroczo w czarnej sukience z kołnierzykiem... Nie dość, że to bardzo modny fason, to idealnie pasuje on do szczupłej sylwetki wokalistki. Która stylizacja była najlepsza?

 • Najpopularniejsze wideo

  Która podoba Wam się najbardziej?

  Postanowiliśmy zebrać kilka stylizacji Taylor Swift z ostatnich i uważnie się im przyjrzeć. Kobieta zmienną jest i to widać, patrząc na fotki Taylor.

  Pierwszą stylizacją piosenkarki, jakiej się przyjrzymy, jest czerwony sweter w białe gwiazdy, czarne szorty i tenisówki. Swift wyglądała świetnie! Młodzieżowo, na luzie, ale i seksownie… Uwielbiamy widok jej długich nóg w krótkich spodenkach!

  Kolejna stylówka to typowo elegancki zestaw – błękitna koszula, czarna spódniczka i wiązane czerwone buty. Wokalistka wyglądała seksownie i jak zwykle pamiętała o podkreśleniu któregoś z atutów – tym razem była to talia.

  Następnego dnia Taylor założyła czarną tunikę z kapturem z drapieżnym printem. Dobrała do tego legginsy za kolano i baleriny… Ten zestaw nie był zbyt rewelacyjny. Połączenie legginsów z górną częścią stylizacji prezentowało się dość tandetnie.

  W czarnej marynarce i sukience w tym samym kolorze Swift wyglądała kobieco, seksownie i bardzo elegancko. Niezłym dopełnieniem stylówki były bordowe buty.

  Gwiazda prezentowała się przeuroczo w krótkiej czarnej sukience z kołnierzykiem… Nie dość, że to bardzo modny fason, to idealnie pasuje on do szczupłej sylwetki wokalistki. Do tego związane włosy, okulary przeciwsłoneczne, czerwone usta i efekt jest świetny!

  Która stylizacja była najlepsza? Obejrzyjcie galerię…

  Czwartek, 23. Stycznia 2014