Harry Styles twarzą gejowskiej imprezy! [FOTO]

  Gwiazdor One Direction promuje „Closest Party”!

  Wizerunek Harry’ego Stylesa został wykorzystany w kampanii reklamowej gejowskiej imprezy „Closest Party”!

  Czy fakt ten potwierdza homoseksualne ciągoty piosenkarza? Otóż nie. Harry *nie miał pojęcia, że jego twarz będzie zdobiła plakaty informujące o organizowanej przez *klub w Melbourne w Australii imprezie.

  >>> Co Harry Styles widzi w Kendall Jenner? Co obstawiacie?

  Na c*zarno-białym plakacie* możemy zobaczyć portret Harry’ego. Ciekawe, kto decydował o wyborze fotografii, bo na załączonej fotce g*wiazdor ma nieco nietęgą minę*… W górnej części zdjęcia widnieje napis informujący o tytule zabawy – „Closest Party”.

  Pomimo tego, że Harry *jest uznawany za *łamacza kobiecych serc, to chodzą plotki, że jest biseksualistą. Podejrzewa się także, że piosenkarz jest w cichociemnym związku ze swoim przyjacielem Nickiem Grimshawem. W 2012 roku w wywiadzie dla magazynu GQ powiedział: „Biseksualny? Ja? Nie sądzę. Jestem przekonany o tym, że nie jestem.”

  >>> Harry Styles z 1D biseksualistą!? Co o tym sądzicie?

  Z tego, co wiadomo, Styles odmówił komentowania sprawy gejowskiej imprezy. Przyznał także, że jeśli zdecyduje się oficjalnie wystąpić przeciwko klubowi za nielegalne wykorzystanie jego wizerunku, to poinformuje o tym fakcie.

  Czwartek, 23. Stycznia 2014