Lady Gaga potrzebuje pomocy, żeby się rozebrać! [VIDEO]

  Zobaczcie filmik z wizyty w Paryżu!

  Lady Gaga podzieliła się nagraniem ze swojej wycieczki do Paryża. Filmik o wdzięcznej nazwie „Gaga Vision No. 45”, to 2,5-minutowe nagranie przedstawiające kulisy pobytu we Francji.

  Mother Monster *przybywa do Paryża *w iście gwiazdorskim stylu. Ubrana w czarną długą prześwitującą suknię, piosenkarka z gracją wysiada z samolotu. W kolejnych scenach widzimy, jak przemieszcza się do hotelu *i wraz ze swoją ekipą *rozpakowuje się

  Teraz już wiemy, jak wiele walizek zabiera ze sobą gwiazda nawet na kilkudniowy wypad. Garderoba Gagi robi wrażenie! Możemy w niej zobaczyć masę pięknych sukni, marynarek, butów, torebek i biżuterii. Chyba przy takiej ilości strojów, Lady G nie może powiedzieć: „Dziś nie mam się w co ubrać…”

  W końcowej części nagrania widać, że współtowarzysze Gagi nie tylko pomagają jej dopasować i włożyć stroje, ale także je zdjąć! Zobaczcie, jak w 1:41 minucie filmu znudzona piosenkarka leży na ziemi, a ekipa próbuje zdjąć z niej spodnie. Gwiazda wygląda jak niesforny przedszkolak!

  Zobaczcie videorelację z pobytu Lady Gagi w Paryżu!

  Piątek, 24. Stycznia 2014