Beyonce zbyt seksowna na Grammy 2014?!

  Piosenkarka została skrytykowana za swój wyuzdany występ!

  Tegoroczne rozdanie nagród Grammy *otworzył *występ Beyonce i Jay’a-Z. Z tego co wiadomo, wiele osób było zachwyconych ich wykonaniem „Drunk In Love”, ale znaleźli się też tacy, dla których był on niesmaczny i zbyt seksualny!

  Do grupy osób, które skrytykowały Beyonce za jej popisy na scenie należą ci, którzy są rodzicami. Uznali oni bowiem, że* występ był nieodpowiedni dla młodszej grupy widzów*. I nie chodzi tu już tylko o samo wystąpienie Bey i jej mocno wykrojony kostium, ale również o porę, w jakiej Grammy zostało wyemitowane. W tym roku była to godzina 20:00, a więc wiele *dzieci *miało szansę zasiadać wtedy przed telewizorami.

  Zniesmaczeni rodzice postanowili dać upust niezadowoleniu i podzielić się na *Twitterze *swoimi opiniami. Poniżej zamieszczamy kilka z nich:

  Theresa Bailey: “*Beyonce*, napawdę? Jest 20:00. Ten występ nie był przeznaczony dla dzieci. Dziękuję Bogu, że moje były wtedy w łóżku. #wstydź się

  Maria Sanz: „O 20:00 oglądałam ze swoimi dziećmi występ Beyonce na Grammy (uwielbiają muzykę) i uważam, że jej skąpy strój był nieodpowiedni. Ona jest mamą?”

  Jessica: „Kocham Beyonce, ale dlaczego jest w porządku, kiedy dziś ubrała się w taki sposób i wszyscy ją kochają, a Miley Cyrus jest besztana za swoje wybory?”

  Rayar: „Bądźmy szczerzy, Miley *robi dokładnie to samo co *Beyonce, to dlaczego mówi się, że ma zły wpływ i się pogubiła

  A Wy co o tym sądzicie? Zobaczcie, jak Beyonce i Jay-Z wypadli na Grammy 2014 >>> KLIK!

  Wtorek, 28. Stycznia 2014