Harry Styles pokazuje tyłek! [FOTO]

  Zobaczcie nagie pośladki gwiazdora One Direction!

  Harry Styles znów ma powody do wstydu… Do sieci trafiła fotka, na której widać jego gołe pośladki!

  Internet obiegła fotka z nagim tyłkiem Harry’ego Stylesa. Nie dość, że w pełnej krasie możemy zobaczyć tyłek piosenkarza, to jeszcze zdjęcie zostało zrobione w trakcie krępującej czynności… Harry ma spuszczone spodnie i sika na żywopłot!

  >>> Harry Styles leci na Jennifer Lawrence! Lubi starsze?

  Sam zaineresowany postanowił niemalże od razu odnieść się do tego, co się stało. Na swoim Twitterze dodał komentarz: „Mix-A-Lot ma kłopoty’’, pod którym umieścił kilka linków do portali plotkarskich, na których pojawiła się jego fota.

  Okazuje się, że zdjęcie zostało zrobione pod domem rapera Mix-A-Lota. W pierwszej chwili Mix-A-Lot napisał: „__*Na czyje krzaki sikasz?* Klasyka!!!” „To naprawdę ty?”__

  Jednak po chwili zorientował się, co jest grane:__ „Zaraz…* To mój dom!* To moje krzaki!! Nasikałeś na mój dom i jego cena wzrosła. A jeśli ja nasikam na twój, to mnie aresztują.”__

  >>> Harry Styles z haczykiem w pośladku… Zobaczcie, co się stało!

  Podobno Mix-A-Lot *nie ma nic wspólnego z *upublicznieniem fotki sikającego Harry’ego. Raper przyznał, że nawet się z nim nie zna. Jak myślicie, kto stoi za rozpowszechnieniem tego zdjęcia?

  Wtorek, 28. Stycznia 2014