Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Miłości na bogato”!

  Sprawdźcie, co się wydarzy!

  Dziś w Warszawie ruszyły zdjęcia do nowego sezonu „Miłości na bogato”!

  Rekordowe mrozy za oknem, ale na szczęście mamy gorącą wiadomość, która z pewnością rozgrzeje wszystkich fanów „Miłości na bogato”. Dziś w Warszawie ruszyły zdjęcia do nowego sezonu tego kultowego już serialu, który wróci na antenę w sobotę 22 marca o 19:00. Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę – na planie pojawiła się też nowa gwiazda!

  Do obsady naszego serialu dołączyła właśnie Michaela Sorle. Michaela to szwedzka fotomodelka polskiego pochodzenia. Od wielu lat zajmuje się modelingiem. W 2004 roku otrzymała tytuł Miss Polonii w Szwecji, pojawiła się na okładkach znanych pism kobiecych, a także brała udział w kampaniach reklamowyc* znanych marek perfum oraz domów mody. Z zawodu jest managerem biznesu, więc wydaje się być w stu procentach przygotowana do rozpoczęcia przygody z „Miłością na bogato”!

  Bohaterka, w która wcieli się Michaela przyjedzie prosto z Londynu, aby wyjawić komuś pewien sekret. Kim okaże się być jej postać w serialu? Komu namiesza w życiu? Czy pojawienie się takiej piękności oznacza nowy *romans *z którymś z chłopaków?

  Razem z Michaelą powrócą oczywiście wszystkie gorące wątki serialu. Czy po wypadku, Justyna *będzie mogła kontynuować *karierę modelki? Czy Marcela *rzeczywiście spełniła swoją groźbę i wyjechała do *Nowego Jorku? Może Iza *wybaczy *Mateuszowi *i znowu będą razem? Jak ułoży się *związek Sylwii i Gabrona?

  Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu „Miłości na bogato” już 22 marca (sobota, 19:00) tylko na naszym kanale!

  Wtorek, 28. Stycznia 2014