Wiemy, gdzie Justin Bieber spędzi Walentynki!

  Możemy powiedzieć tylko: nie zazdrościmy...

  W tym roku dzień zakochanych nie będzie należał do najprzyjemniejszych dla Justina Biebera. Na 14 lutego wyznaczono datę posiedzenia w sądzie na Florydzie, w czasie którego wyjaśni się, jakie *zarzuty *zostaną mu postawione.

  >>> Więzienna fotka Justina Biebera! Wypadła wyjątkow radośnie!

  Justin został aresztowany *w zeszły czwartek (23 stycznia), kiedy to zatrzymali go funkcjonariusze policji *w wynajętym żółtym Lamborghini. Z raportu policyjnego wynika, że Biebs brał udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Podobno jechał z prędkością 90 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

  Potwierdzono również informacje na temat tego, że Justin *prowadził *pod wpływem alkoholu, miał* nieważne prawo jazdy*, a w czasie zatrzymania był agresywny *wobec przedstawicieli prawa. Z tego, co wiadomo sam przyznał się do tego, że *pił piwo, palił marihuanę i zażył leki na receptę.

  >>> Justin Bieber wyszedł z aresztu i pozdrawiał swoich fanów! Zobaczcie foty!

  Poza Bieberem zatrzymano również Khalila Amira Sharieffa, który także brał udział w tych wyścigach. Obaj opuścili więzienie po wpłaceniu kaucji. Zaraz po wyjściu na wolność, Justin poleciał do Panamy, gdzie postanowił nieco odpocząć i nabrać sił przed procesem.

  Jak sądzicie, jaka kara grozi Justinowi Bieberowi?

  Środa, 29. Stycznia 2014