t.A.T.u. wystąpią na olimpiadzie w Soczi?!

  Czyżby to reaktywacja kontrowersyjnego duetu?

  Świat obiegły pogłoski o tym, że na potrzeby zimowej* olimpiady w Soczi t.A.T.u*. reaktywują swoją działalność! Podobno występ pseudo-lesbijskiego duetu ma uświetnić otwarcie igrzysk w Rosji, które odbędzie się 7 lutego.

  To dość zaskakujący news, przede wszystkim dlatego, że piosenkarki były swego czasu wzorem dla społeczności homoseksualnych, a Rosja nie należy do krajów, w których liberalnie podchodzi się do* LGBT* (środowisk innych orientacji seksualnych). Uchwalono tam nawet prawa dyskryminujące homoseksualistów!

  Jedna z gwiazd zespołu, Lena Katina, przyznała ostatnio: „Zostałyśmy zaproszone do aktywnego udziału w ceremonii otwarcia w Soczi”. Nie wiadomo, co dokładnie znaczy ta wypowiedź, ale z pewnością wywołała ona lawinę komentarzy i domysłów…

  Gdyby ktoś nie wiedział nic na temat t.A.T.u., to spieszymy z informacjami w pigułce. Otóż t.A.T.u. to rosyjski zespół założony w 1999 roku przez Julię Wołkową i Lenę Katinę. Dziewczyny mają na swoim koncie* 6 albumów studyjnych*. Zasłynęły takimi przebojami, jak: „All The Things She Said”, „Nas Nie Dogoniat” oraz „All About Us”. Zespół zawiesił działalność w 2009 roku, by dwa lata później oficjalnie ją zakończyć.

  Jak sądzicie, czy to możliwe, żeby t.A.T.u. wystąpiły na zimowej olimpiadzie w Soczi i „zagrały na nosie” tamtejszym władzom?

  Czwartek, 06. Lutego 2014