Światowa premiera anglojęzycznej wersji hitu Donatana i Cleo „My Słowianie”!

  W niedziele na naszym kanale!

  Już w najbliższa niedzielę (9 lutego) po godzinie 9 rano na naszym kanale odbędzie się światowa premiera teledysku „Slavic Girls” – bo tak nazywa się anglojęzyczna wersja hitu Donatana – „My Słowianie”!

  „My Słowianie” to singiel producenta Donatana i piosenkarki Cleo. Kawałek ukazał się 4 listopada 2013 roku pod banderą wytwórni muzycznej Urban Rec. Również tego samego dnia został opublikowany teledysk do piosenki. „*My Słowianie”* niemalże od razu podbił serca Polaków i nie tylko…

  W niecałe trzy tygodnie od dnia premiery został wyświetlony około 15 mln razy na łamach serwisu YouTube, a niecałe trzy miesiące później osiągnął prawie 37 mln wyświetleń!

  Specjalnie na potrzeby angielskiej wersji zostały dokręcone nowe fragmenty charakterystycznego teledysku, w których Cleo śpiewa po angielsku.

  Poza premierą na naszym kanale, tego samego dnia teledysk ukaże się również na kanałach VIVA Germany, Austria i Switzerland. Będzie go można obejrzeć także na naszej stronie internetowej oraz na stronkach wyżej wymienionych stacji!

  Premiera „Slavic Girls " ja za dwa dni – 9 lutego na naszym kanale. Póki co "posłuchajcie oryginalnej polskiej wersji „My Słowianie” >>> KLIK!":/artysci/13524-donatan/teledyski/59549-my-slowianie-feat-cleo

  Piątek, 07. Lutego 2014