Jaką stylówkę ma Vanessa Hudgens?

 • Postanowiliśmy przyjrzeć się stylowi Vanessy Hudgens i zebrać jej kilka fotek z ostatnich dni! Sprawdźcie jakie ciuchy lubi ta ślicznotka!

 • Zobaczcie w jakich stylizacjach niedawno zaprezentowała się Vanessa Hudgens. Na kolację z koleżankami wybrała bordową sukienkę, czarny płaszcz i buty w tym samym kolorze.

 • Nieźle prezentowały się długie i gęste włosy, upięte w ciekawy sposób.

 • Następnego dnia (5 lutego) Hudgens została przyłapana zaraz po zajęciach yogi. Dziewczyna była uśmiechnięta i wyluzowana, również jej stylówka nie należała do poważnych.

 • Vanessa miała na sobie spodnie dresowe, sportową kurtkę, japonki i czapkę z daszkiem. Wyglądała uroczo i przedewszystkim naturalnie!

 • Niedawno można było zobaczyć gwiazdę w niezłej – rockowej stylówie.

 • Aktorka miała na sobie czarne legginsy, t-shirt, skórzaną kurtkę i koszulę w kratę zawieszoną na biodrach. Do tego dobrała buty z frędzlami. Która stylizacja spodobała Wam się najbardziej?

 • Najpopularniejsze wideo

  Obejrzyjcie zdjęcia aktorki z ostatnich dni!

  Postanowiliśmy przyjrzeć się stylowi Vanessy Hudgens i zebrać jej kilka fotek z ostatnich dni! Sprawdźcie jakie ciuchy lubi ta ślicznotka!

  Kilka dni temu Vanessa wybrała się z koleżankami na kolację. Aktorka założyła bordową sukienkę, czarny płaszcz i buty w tym samym kolorze. Nieźle prezentowały się długie i gęste włosy, upięte w ciekawy sposób.

  Następnego dnia (5 lutego) Hudgens została przyłapana zaraz po zajęciach yogi. Dziewczyna była uśmiechnięta i wyluzowana, również jej stylówka nie należała do poważnych. Vanessa miała na sobie spodnie dresowe, sportową kurtkę, japonki i czapkę z daszkiem. Wyglądała uroczo i przede wszystkim naturalnie!

  Niedawno można było zobaczyć gwiazdę w niezłej – rockowej stylówie. Piękna aktorka miała na sobie czarne legginsy, t-shirt z nadrukiem, skórzaną kurtkę i koszulę w kratę zawieszoną na biodrach. Do tego dobrała buty z frędzlami.

  Która stylizacja spodobała Wam się najbardziej? Obejrzyjcie zdjęcia.

  Piątek, 07. Lutego 2014