Fan zaprosił Miley Cyrus na bal maturalny! [VIDEO]

  Sprawdźcie, co odpowiedziała piosenkarka!

  Matt Peterson, wierny fan Miley Cyrus, zaprosił swoją idolkę na bal maturalny!

  Chłopak postarał się. Nie wysłał tradycyjnego zaproszenia, tylko nagrał zabawne wideo. Widać, że dobrze przygotował się do tego!

  Na załączonym nagraniu możemy zobaczyć, jak stojący w garniturze Matt z wielkim bukietem kwiatów prosi Miley o udział w uroczystej imprezie na zakończenie szkoły średniej. W międzyczasie chłopak stwierdza, że strój jest nieodpowiedni i po chwili staje przed nami kompletnie nagi z piankowym palcem á la Miley Cyrus i tym samym pięknym bukietem czerwonych róż. Cóż za kreatywność!

  W minioną sobotę (8 lutego) Miley odpowiedziała na Mattowi na Twitterze. Niestety gwiazda nie będzie mogła towarzyszyć mu na balu, ale za to zaprosiła go na swój koncert!

  „Drogi Matt’cie Petersonie, nie sądzę, żebym mogła iść na bal, ale dlaczego Ty nie mógłbyś wpaść na mój koncert AZ i dołączyć do mnie? Nie zapomnij o staniku”

  Z pewnością nie była to odpowiedź, jakiej spodziewał się Matt, ale to miłe, że gwiazda odpowiedziała na jego prośbę i zaprosiła go do wspólnej zabawy podczas jej występu!

  Zobaczcie nagranie przygotowane przez fana Miley Cyrus >>> KLIK!

  Wtorek, 11. Lutego 2014