Miley Cyrus znów prowokuje! [VIDEO]

To miał być patriotyczny koncert… A wyszło...

Miley Cyrus lubi zwracać na siebie uwagę – wiemy o tym nie od dziś. W trakcie swojej trasy koncertowej, Bangerz Tour, ponownie trochę zaszalała…

Zapowiadało się na to, że piosenkarka da pokaz swojej miłości do ojczyzny i jednocześnie zaprezentuje trochę seksapilu. W trakcie wykonywania piosenki „Party In The USA”, razem z ubraną w błyszczące body z motywem flagi USA i biały kowbojski kapelusz Miley, na scenie pojawili się tancerze przebrani za symbole kojarzące się ze Stanami Zjednoczonymi.

I tak mogliśmy podziwiać Statuę Wolności, pomnik prezydentów USA – Górę Rushmore oraz Dzwon Wolności. Jednak poza nimi na scenie pojawił się jeszcze ktoś… tancerz przebrany za Billa Clintona!

Miley postanowiła odświeżyć pamięć Amerykanów i zaprezentowała seksowny taniec przed Billem. Nikt nie miał wątpliwości, że gwiazda wciela się w postać Monicy Lewinsky i nawiązuje do skandalicznego romansu byłego prezydenta USA!

Co sądzicie o poczuciu humoru piosenkarki? To było na miejscu? Zobaczcie Miley Cyrus i jej wariacje na temat imprezowania w amerykańskim stylu >>> KLIK!

Poniedziałek, 17. Lutego 2014