Ariana Grande i Chris Brown w duecie?!

  Czy to możliwe??

  Ależ tak! Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie panna Grande i pan Brown nagrają coś razem!

  Ostatnio na Twitterze Chrisa Browna pojawił się krótki wpis, który był cytatem pewnych słów: „zakopałem w ziemi ziarno, mam nadzieję, że wykiełkuje”.

  Niedługo po tym Ariana odpowiedziała podobnym wersem, który wskazywał na to, że oba fragmenty pochodzą z jednego źródła (w wersji angielskiej oba wersy się rymują): „za rok może dwa, jeśli będziesz w pobliżu, zobaczysz różę”.

  Jedna z fanek Grande dopytała o źródło cytowanych słów – zapytała, czy to jedna z ulubionych piosenek jej idolki. Odpowiedź gwiazdy była jednoznaczna. Razem z *Chrisem *nagrają wspólny kawałek, który poznamy już niebawem!

  ArianaGrande: „to piosenka, której jeszcze nie słyszeliście, pojawi się w marcu”
  Potwierdzeniem tej kolaboracji jest wpis na Twitterze menadżera Ariany, Scootera Brauna: „*@ArianaGrande* to było niesamowite posiedzenie. Z ekscytacją oczekuję tego wspaniałego duetu :)”

  Wygląda na to, że możemy się spodziewać romantycznej ballady. Ariana już niejednokrotnie udowodniła, że w takich klimatach sprawdza się najlepiej – sprawdźcie chociażby efekty jej współpracy z byłym chłopakiem Nathanem Sykesem, z którym nagrała „Almost Is Never Enough”, czy „The Way” zaśpiewany z raperem Mac’kiem Millerem!

  Poniedziałek, 17. Lutego 2014