Kobieta w roli Harry’ego Stylesa!

Zobaczcie parodię amerykańskiej aktorki komediowej! Podobna do piosenkarza?

W tym tygodniu w znanym amerykańskim talk show Jimmy’ego Fallona pojawił się Harry Styles… No, niezupełnie. Gdy gospodarz zapowiedział muzyka, na scenę weszła przebrana za Harry’ego aktorka komediowa, znana z filmu „Druhny” Kristen Wiig.

Kobieta ubrana była w obcisłe spodnie, dopasowaną marynarkę, a na głowie miała fryzurę w stylu Harry’ego. Wyglądała faktycznie bardzo chłopięco. Kiedy jednak przyszło do pytań, jakie gospodarz zadawał fałszywemu Harry’emu, wyglądało na to, że Kristen nie za dobrze przygotowała się do swojego występu. Nie próbowała nawet udawać, że coś wie na temat Stylesa i chłopaków z One Direction.

Na początku rozmowy „zaskoczony” Fallon stwierdził, że „Harry’emu” brakuje charakterystycznego akcentu. „Serio, jestem Anglikiem?” – zdziwiła się odgrywająca rolę Harry’ego Kristen Wiig. Dalej było już tylko śmieszniej. Zapytana o historię powstania One Direction aktorka stwierdziła, że chłopaki poznali się w szkole (każda Directionerka wie przecież, że to nieprawda).

Gdy prowadzący zapytał „Harry’ego” o stylizację fryzury, Wiig odparła: „Używam dwóch suszarek na raz”. Poproszona o autograf Kristen zrobiła błąd w nazwisku Stylesa. Na koniec aktorka odśpiewała (oczywiście po swojemu) piosenkę 1D „What Makes You Beautiful”.

ZOBACZCIE PARODIĘ HARRY’EGO STYLESA W WYKONANIU KRISTEN WIIG >> KLIK

Czwartek, 20. Lutego 2014