Doda w książce o Ciechanowie? [FOTO]

  Piosenkarka udzieliła najdłuższego wywiadu w historii. Zobaczcie!

  Wczoraj (24 lutego) Doda pojawiła się na uroczystej premierze książki „Zaczęło się w Ciechanowie”. Książka zawiera zbiór wywiadów z ludźmi, którzy wychowali się w tym mieście. Nic więc dziwnego, że wśród nich znalazła się również Doda. W końcu piosenkarka dorastała w Ciechanowie!

  >>> Doda ma młodszą siostrę! Wiedzieliście o tym?

  Na kartach tego wydania możemy znaleźć nieopublikowane do tej pory wypowiedzi kontrowersyjnej piosenkarki. Podczas premiery Doda powiedziała kilka słów na temat książki: „Udzieliłam w niej, najdłuższego wywiadu życia. Bardzo ostro, ale prawdziwie odpowiadam na pytania dotyczące tabu w show-biznesie. Szczerze i bezkompromisowo o doli artysty w naszym kraju. Czyli jak zwykle: to o czym inni boją się pomyśleć, ja powiem. Dodatkowo znajdziecie tam ciekawe i wzruszające historie z dzieciństwa i nie tylko. Za każdym razem, jak ją czytam, naprawdę uważam, że to kawał świetnej roboty i najlepszy mój wywiad w historii.”

  >>> Doda w krótkiej spódniczce! Sprawdźcie!

  Na Instagramie i facebooku gwiazdy pojawiły się fotki z tego spotkania. Doda wystąpiła w prostej białej sukience i czarnych szpilkach. Oprócz wokalistyki na spotkaniu znaleźli się także: profesor Tomasz Nałęcz, profesor Zbigniew Siemiątkowski oraz Jerzy Bralczyk. Jednak to właśnie Dorota cieszyła się największą popularnością i przykuła uwagę fotoreporterów!

  Jesteście ciekawi wywiadu z Dodą? Planujecie kupić tę książkę?

  Wtorek, 25. Lutego 2014