Robin Thicke rozwodzi się!

  Paula Patton nie chce być już jego żoną. Sprawdźcie dlaczego!

  O kryzysie w związku Robina Thicke i jego żony Pauli Patton mówiło się już od dawna. Chodziły pogłoski, że piosenkarz przepada za biuściastymi kobietami i chętnie spędza z nimi czas, a Paula w odwecie za zdrady swojego partnera, sypiała z innymi mężczyznami. Podobno problem nasilił się po nakręceniu kontrowersyjnego teledysku do „Blurred Lines”.

  >>> Robin Thicke w studiu nagraniowym. Sprawdźcie, co tam robił!

  Narastające napięcie między tą dwójką doprowadziło w końcu do rozpadu ich relacji. Para ponoć wspólnie zdecydowała o podjęciu radykalnych kroków i po wielu rozmowach ostatecznie postanowiła złożyć pozew o rozwód.

  W wywiadzie dla magazynu „People” przyznali: „Zawsze będziemy się kochać i pozostaniemy przyjaciółmi. Wspólnie zdecydowaliśmy, że się rozstajemy.”

  >>> Robin Thicke z rodziną w parku… Widzieliście foty?

  Patton i Thicke poznali się ponad 20 lat temu, kiedy byli jeszcze nastolatkami. W 2005 roku pobrali się, a pięć lat później na świat przyszedł ich syn, Julian Fuego. Trochę szkoda, że Paula i Robin się rozstaja, bo mają za sobą wiele wspaniałych lat spędzonych razem. Wierzymy jednak, że ta decyzja była najlepszą, jaka mogli podjąć.

  Wtorek, 25. Lutego 2014