Nagraj klip dla One Direction!

  Young Stars Festival przyłącza się do akcji polskich Directioners!

  26 kwietnia w Poznaniu podczas Young Stars Festival odbędzie się Ogólnopolski Zlot Fanów One Direction. Na festiwalu wystąpi 18 młodych artystów, w tym gwiazdy i debiutanci, tacy jak: Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Jula, Saszan, South Blunt System. Z okazji zlotu organizatorzy Young Stars Festival przygotowali specjalną niespodziankę!

  YSF postanowił wesprzeć wszystkich polskich fanów 1D i pomóc im namówić chłopaków z One Direction do objęcia trasą koncertową Polski. Po wielu mailach od Directioners organizatorzy imprezy podjęli decyzję o wykonaniu teledysku, którego celem będzie pokazanie siły polskich fanów, naszego kraju i zaproszenie 1D do Polski! Brzmi ciekawie, prawda?

  Z nadesłanych filmów zostanie stworzymy klip, który będzie opublikowany na oficjalnym kanale MyMusic Group na YouTubie oraz wyświetlony podczas zlotu w trakcie Young Stars Festival. Organizatorzy postarają się również, by nagranie trafiło na oficjalny fanpage One Direction na facebooku.

  Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w tej akcji, poniżej zamieszczamy dokładna instrukcję, w jaki sposób przyłączyć się do zabawy! Spieszcie się, bo oficjalny termin składania swoich nagrań mija 25 marca! Powodzenia Directioners!

  Weź udział w klipie #PolandLovesONEDIRECTION!

  1. Nakręć 2 krótkie filmy:

  a) W pierwszym filmie, w jednym zdaniu powiedz do kamery, dlaczego tak bardzo uwielbiasz zespół. Zaczynając słowami „I love/like ONE DIRECTION because…”. Pamiętaj, by być blisko aparatu, aby wszyscy wyraźnie słyszeli Twoje słowa i postaraj się, by nagrać swoją twarz. Nie zapomnij o uśmiechu!

  b) W drugim filmie do refrenu piosenki „Best Song Ever” nakręć film, w którym będą się znajdować minimum 2 osoby, a im więcej osób tym lepiej. Chcemy pokazać siłę polskich DIRECTIONERS! Podczas filmiku pokażcie jak tańczycie, śpiewacie słowa refrenu i pod koniec pokażcie transparent z nazwą miejscowości, z której pochodzicie wraz napisem #…LovesOneDirection lub #…Loves1D. Dzięki temu stworzymy mapę polskich Directioners!

  PRZYKŁAD:
  Jeśli pochodzisz z Krakowa napis będzie wyglądał tak: #KrakowLovesONEDIRECTION lub #KrakówLoves1D.

  3. Film nakręćcie na zewnątrz, w miejscu, którym chcielibyście się pochwalić i pokazać zespołowi. Celem filmiku jest pokazanie nie tylko polskich fanów 1D, ale również miejscowości, z których pochodzą.

  4. Zależy nam na dobrej jakości ostatecznego klipu, dlatego film nagraj aparatem cyfrowym (najlepiej lustrzanką), kamerą lub telefonem komórkowym wyższej klasy(tj. iPhone, Samsung Galaxy, Sony Xperia lub NokiaLumia) i zapisz formacie mov lub mp4 (najlepsza rozdzielczość 1920×1080).

  5. Filmy można przesyłać na dwa sposoby:
  a) POCZTĄ na adres: MyMusic Group Sp.z o.o., ul. Wichrowa 1A, 60-449 Poznań z dopiskiem „One Direction VIDEO”. Przesyłka powinna zawierać film na zabezpieczonej przed uszkodzeniem w trakcie przesyłki płycie CD lub DVD;

  b) DROGĄ ELEKTRONICZNĄ przez aplikację sieciową WeTransfer (https://www.wetransfer.com) umożliwiającą darmowe przesłanie plików bez konieczności logowania, na adres:1D@youngstars.pl z tytułem „One Direction VIDEO”.

  6. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 2 filmy. Film nie może trwać dłużej niż piosenka. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 marca 2014 r. włącznie. Zapytania można składać za pomocą poczty elektronicznej na adres: 1D@youngstars.pl.

  Przesłanie filmu jest równoznaczne z udostępnieniem MyMusic Group swojego wizerunku oraz wizerunku wszystkich osób występujących w filmie do celów związanych z akcją, to jest do publikacji filmu w sposób wskazany powyżej. Przesłanie filmu jest równoznaczne z udzieleniem MyMusic Group zgody na wykorzystanie filmu w sposób wskazany powyżej.

  Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wybranych materiałów video.

  Więcej info na facebooku Young Stars Project.

  Środa, 26. Lutego 2014