Goła klata Justina Biebera na okładce „Rolling Stone”! [FOTO]

  Zobaczcie, jak prezentuje się “zły chłopak”!

  W najbliższy piątek (28 lutego) do sklepów trafi nowe wydanie magazynu „Rolling Stone”, na okładce którego będziecie mogli zobaczyć Justina Biebera prezentującego swoją umięśnioną klatkę piersiową i liczne tatuaże. Do fotki dołączono podpis „*ZŁY CHŁOPAK*, dlaczego Justin Bieber nie zachowuje się jak należy?”

  >>> Wiemy, gdzie Justin Bieber spędzi Walentynki! Sprawdźcie, gdzie był!

  Biebs z pewnością nie będzie zachwycony tą okładką. Magazyn już wcześniej śledził wyskoki gwiazdora, a teraz postanowił przyjrzeć się sprawie baczniejszym okiem.

  W artykule opisano relację Justina z jego ojcem, Jeremym Bieberem. Z informacji przedstawionych przez źródło wiadomo, że „jego ojciec nie ma na niego dobrego wpływu. Oni nie są ze sobą jak ojciec z synem – bardziej jak dwójka najlepszych kumpli.” Podobno Jeremy towarzyszył Justinowi w trakcie jego wizyty w klubie ze striptizem oraz regularnie popala z nim marihuanę.

  >>> Justin Bieber będzie deportowany do Kanady?! Czy naprawdę to mu grozi?

  Pomimo kreowanego wizerunku „bad boya” w środku Justin jest jeszcze wrażliwym nastolatkiem. W trakcie poważnej rozmowy z swoim menadżerem, Scooterem Braunem, chłopak zalał się łzami, gdy usłyszał słowa: „Jeśli chcesz takiej kariery, jaką miał Michael Jackson, musisz wiedzieć, że już nigdy nie będziesz normalny.”

  Podobno po aresztowaniu Justina, Scooter Braun, jego mentor Usher i matka Pattie Mallette pojechali do niego, by przemówić mu do rozsądku. Myślicie, że to pomoże?

  Zobaczcie okładkę „Rolling Stone” z Justinem Bieberem!

  Czwartek, 27. Lutego 2014