Śliczna Shakira na okładce „Latina"!

  Dobrze jej w bieli!

  Shakira pojawi się na kwietniowej okładce magazynu „Latina". Piosenkarka prezentuje się wspaniale! W białej marynarce, długich prostych blond włosach i delikatnym makijażu wygląda wyjątkowo świeżo i wiosennie.

  >>> Shakira i Gerard Pique na romantycznej kolacji! Nie widzą poza sobą świata!

  W wywiadzie dla „Latina" gwiazda zdradziła, że niezmiernie cieszy ją fakt, że jej fani tak bardzo uwielbiają jej rocznego synka, Milana: __„Oni okazują Milanowi tak* dużo miłości, tak dużo czułości*. Mam tylko nadzieję, że gdy dorośnie, to nauczy się odwzajemniać tę miłość, którą otrzymuje każdego dnia." __

  Gwiazda przyznała także, że jej mąż, Gerard Piqué (hiszpański piłkarz), kocha ją za to, jaka jest, a nie dlatego kim jest: „On jest ze mną, ponieważ chce być z Shakirą-człowiekiem, nie celebrytką."

  >>> Shakira grymasi ze swoim synkiem! Zobaczcie!

  „To jest prawdziwa miłość, nie ma w niej ukrytych motywów. Jestem z nim, ponieważ jest najwspanialszym człowiekiem, jakiego poznałam. Oboje chcemy tych samych rzeczy i nienawidzimy tych samych rzeczy. Nigdy nie spotkałam w swoim życiu nikogo tak pasjonującego." – dodała piosenkarka.

  Cieszymy się, że Shakira jest taka szczęśliwa. Już niedługo gwiazda będzie mogła mówić o kolejnej świetnej rzeczy, jaka się jej przytrafi. Otóż, 25 marca, odbędzie się premiera jej najnowszej płyty pt. „Shakira"! Czekacie?

  Środa, 05. Marca 2014