Premiera najnowszego albumu Mroza – „Rollercoaster”!

  Czekaliście na ten krążek?

  Już jest – nowy, świeży i zaskakujący trzeci album Mroza pt. „Rollercoaster!”

  Po ponad 4 latach od rozpoczęcia kariery Mrozu powraca jako ukształtowany artysta, który pokazuje, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Nowa płyta to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji. Z pewnością zadowoli bardziej wymagającego słuchacza.

  >>> Premiera klipu Mroza i Tomsona! Zobaczcie nagranie do "Bo jak nie my to kto"!

  W albumie pojawia się dużo energetycznych utworów, idealnie sprawdzających się na imprezach i koncertach, ale także znajdziemy w nim piosenki bardziej refleksyjne. Wyraźnie wyczuwalna jest inspiracja dobrymi starymi brzmieniami r’n’b w stylu motown, choć usłyszymy także bardziej współczesne, zahaczające o klimat brytyjski produkcje, które okraszone zostały żywymi rozwiązaniami instrumentalnymi.

  >>> Mrozu i jego kolejny kawałek! Znacie "Nic do stracenia"?

  Na nowym krążku Mrozu brzmi bardziej dojrzale i pewnie, a wokalnie udziela się również Tomson z Afromental, chór gospel Sound’n’Grace oraz raper Frenchy. Większość utworów została wyprodukowana razem z producentem znanym jako Dryskull, a za mix i mastering płyty ponownie odpowiedzialny jest Marcin Bors, który znakomicie odnajduje się w vintage’owym brzmieniu.
  „Rollercoaster" to album dający sporą dawkę pozytywnego przekazu, zapewniający pełną rozrywki muzyczną przejażdżkę.

  Najnowszy album Mroza „Rollercoaster” od wczoraj (11 marca) odnajdziecie w sklepach muzycznych!

  Środa, 12. Marca 2014