Kontuzjowana Leigh-Anne Pinnock z Little Mix!

  Przewrócił się na nią mikrofon!

  Little Mix są właśnie w trakcie tournée. Dziewczyny są w trasie koncertowej razem z Demi Lovato i Fifth Harmony. Wszystkie panie razem koncertują i przygotowują się do występów. Na jednej ze wspólnych prób doszło do małego wypadku!

  Na Leigh-Anne Pinnock z Little Mix spadł mikrofon, który należał do wyposażenia koleżanek z Fifth Harmony. Efektem tego nieszczęśliwego zajścia był obity nos piosenkarki i chwila grozy, czy nie doszło do większego uszkodzenia ciała…

  >>> Little Mix nagrają singiel dla brytyjskiej akcji charytatywnej! To szczytny cel!

  Przerażona Leigh-Anne wyznała: „I wtedy upadłam na podłogę, a mikrofon wylądował na moim nosie.” To musiało boleć…

  Kumpela z zespołu Pinnock, Perrie Edwards zdradziła, że Leigh-Anne należy do panikujących i dramatyzujących osób, ale tym razem jej reakcja była uzasadniona: „Fifth Harmony miały tam swoje rekwizyty, ale naprawdę nikt nie wie, dlaczego one się tak chwiały. Kiedy zajmowałyśmy się swoimi sprawami, mikrofon przewrócił się na Leigh-Anne uderzając ją w głowę.”

  >>> Little Mix pojadą w trasę koncertową z One Direction? Sprawdźcie!

  Podobno w całej tej sytuacji pojawiła się jedna dobra rzecz – Pinnock uzyskała naturalny efekt powiększenia swoich ust: „Miałam fajne duże usta, ponieważ nie przyłożyłam do nich lodu. Chciałam, żeby pozostały pełniejsze. To cud, serio.”

  No cóż, wygląda na to, że w każdej, nawet kiepsko wyglądającej sytuacji można odnaleźć jakiś pozytyw. Cieszymy się, że Leigh-Anne Pinnock nie doznała poważniejszego urazu.

  Czwartek, 13. Marca 2014