Miley Cyrus spotkała się z chora na białaczkę fanką! [FOTO/VIDEO]

  Sprawdźcie, jak do tego doszło!

  Poza tym, że Miley Cyrus uchodzi za nieokrzesaną i ekscentryczną gwiazdę, trzeba przyznać, że piosenkarka ma wielkie serce. Trzy dni temu (10 marca) postanowiła się spotkać z chorą na białaczkę Lulu Martinez i tym samym spełnić jej jedno z największych marzeń!

  Za zainicjowaniem spotkania Miley i Lulu stoi jej siostra, Brittany, która ogłosiła na Twitterze wielką akcję pt. „pomóżmy Lulu poznać Miley” – #MileytoLulu. Kampania przykuła uwagę wielu osób, w tym również byłej gwiazdy Disneya!

  I tak po jednym z koncertów Cyrus* Lulu i jej przyjaciele* oczekiwali na spotkanie za kulisami. Podekscytowana dziewczyna przyznała: „Krzyczę, nie mogę oddychać, czy to się naprawdę dzieje?”

  „W pierwszej chwili nie czułam się dobrze, myślałam: ‘Zaraz poznam Miley i zwymiotuję i ona zapamięta mnie jako dziewczynę, która zwymiotowała.’ Ale na szczęście nie zwymiotowałam. Było dobrze. Poszło gładko.” – dodała szczęśliwa Lulu.

  Na oficjalnym Twitterze trasy koncertowej Miley – „Bangerz" pojawiło się zdjęcie obu dziewczyn. Urocza fota, prawda? "Zobaczcie też filmik ze spotkania Miley Cyrus i chorej na białaczkę Lulu Martinez >>> KLIK!":http://bcove.me/ismbc95n

  Czwartek, 13. Marca 2014