Dawid Kwiatkowski przygotował konkurs dla fanów!

  Piosenkarz zaprasza na Fanowski Obóz Muzyczny!

  Pomimo młodego wieku Dawid Kwiatkowski jest bardzo empatycznym i troszczącym się o swoich fanów wokalistą. Piosenkarz utrzymuje stały kontakt z tymi, którzy uwielbiają jego muzykę. Aby być jeszcze bliżej nich, postanowił zorganizować Fanowski Obóz Muzyczny!

  Niestety okazało się, że wielu KWIATONATORS nie ma na niego funduszy… Ale i na to Kwiat znalazł sposób!
  Dla wszystkich zainteresowanych piosenkarz ogłosił na swoim facebooku konkurs: „Kochani, wielu z Was pisze, że ze względów finansowych nie możecie jechać z nami na wakacje. Przemyśleliśmy to i jeżeli chcesz wygrać miejsce na mój Fanowskim Obóz Muzyczny, to weź udział w konkursie!!!” – napisał Dawid.

  Aby wziąć w nim udział należy zrobić sobie zdjęcie, a następnie wykonać kilka czynności. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany uczestnictwem w konkursie, to poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję:

  1. Zrób sobie zdjęcie z karteczką „Obóz z Dawidem KWIATKOWSKIM”.
  2. Polub fanpage KOMPAS BTA.
  3. Polub fanpage Dawida Kwiatkowskiego.
  4. Udostępnij ten post na swoim profilu na facebooku i podziel się swoim zdjęciem na facebookowej tablicy Kompasu.

  Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana 3-ka zwycięzców, którzy za darmo pojadą na obóz. Spieszcie się, bo już w najbliższy poniedziałek zostanie ogłoszona lista szczęśliwców!

  Więcej informacji na temat Fanowskiego Obozu Muzycznego Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie na stronie kompas.pl. Powodzenia!

  Środa, 19. Marca 2014