Taylor Swift odwiedziła chorą fankę! [VIDEO, FOTO]

  Zobaczcie, jak wyglądała ta wizyta!

  To, że Taylor Swift ma dobre serce, nie ulega żadnym wątpliwościom. Tak jak wiele innych gwiazd, piosenkarka jest wrażliwa na krzywdę jaka dzieje się jej fanom i chętnie udziela im wsparcia.

  W ostatnim czasie gwiazda postanowiła spełnić marzenie jednej ze swoich wiernych fanek i odwiedziła cierpiącą na anemię aplastyczną Shelby Huff. 17-letnia Shelby od dłuższego czasu przebywa w Memorial Sloan Kettering Cancer Center w Nowym Jorku, gdzie walczy z niedokrwistością.

  Zakładano, ze piosenkarka spędzi w szpitalu około godziny. W efekcie została tam przez kolejne 4! Przebywanie z fanami bardzo cieszy Swift, której wyraźnie zależało na tym, by każdy z nich poczuł się choć przez chwilę wyjątkowo. Przez cały pobyt w szpitalu Taylor ściskała wszystkich pacjentów, ucinała sobie z nimi pogawędki, zdjęcia i rozdawała podarki.

  Zobaczcie nagranie z wizyty Taylor Swift w Memorial Sloan Kettering Cancer Center >>> KLIK! Na stronie gossipcenter.com możecie zobaczyć zdjęcia ze spotkania z pacjentami tego szpitala!

  Wtorek, 25. Marca 2014