Eldo wydaje kolejną płytę!

  Niebawem premiera „Chi”!

  Po 4 latach od premiery ostatniego, platynowego albumu „Zapiski z 1001 nocy” Eldo powraca z nowym materiałem! 28 maja na półki sklepowe w całym kraju trafi album „Chi”, najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy ostatnich lat.

  „Prace nad nową płytą zacząłem jesienią. Myślałem o tym, co chcę powiedzieć, a same nagrania, dzięki profesjonalizmowi wszystkich zaangażowanych, przebiegło bardzo sprawnie. Tytuł płyty pozostawię do przemyśleń zainteresowanych.” – opowiedział o swoim krążku Eldo.

  23 maja w klubie 55 w Warszawie odbędzie się impreza premierowa nowego albumu rapera. Przewidziano wiele atrakcji związanych z tym wydarzeniem, ale jeśli chcecie być na bieżąco to, już dzisiaj zapisujcie się tutaj: facebook.com!

  Eldo to nietuzinkowy raper. Wielokrotnie udowadniał, że jego pozycja na polskiej scenie hiphopowej jest mocno ugruntowana. Sześć solowych albumów, sześć wraz z Jotuze jako Grammatik, czy w końcu ostatni „Parias” z Pelsonem i Włodkim z warszawskiej Molestry zajęły godne miejsce wśród najlepszych nowożytnych krążków.

  Premiera „Chi” już 28 maja. Czekacie?

  Środa, 26. Marca 2014