Selena Gomez i Kendall Jenner zostały kumpelkami?

  Dziewczyny umówiły się na wspólny lunch! [FOTO]

  Wygląda na to, że do grona bliższych znajomych Seleny Gomez dołączyła przyrodnia siostra Kim Kardashian, Kendall Jenner! Dziewczyny spotkały się przedwczoraj (25 marca) w Los Angeles, a następnie udały się do słynnej restauracji Joan’s na wspólny lunch. Jako że w Hollywoood czas to pieniądz, obie wybrały opcję „na wynos”!

  Po wyjściu z restauracji rozmawiały przez dłuższą chwilę i na pożegnanie uściskały się czule. Wyglądały jak prawdziwe kumpelki! Ciekawe tylko co na to Taylor Swift, którą z Kendall łączy ktoś więcej niż przyjaciółka Selena, a mianowicie były chłopak Harry Styles!

  Jenner była widywana w towarzystwie gwiazdora One Direction i mówiło się o tym, że oficjalnie zostali parą. Nie wiadomo dokładnie, jak teraz układają się ich losy. Jedni twierdzą, że nadal się ze sobą spotykają, inni uważają, że ten związek już dawno przeszedł do historii…

  Jesteśmy ciekawi, jak Selena pogodzi spotykanie się z Taylor i Kendall? Wspólny chłopak to niekoniecznie dobry temat do rozmów… Zobaczcie fotki z ich spotkania >>> KLIK!

  Czwartek, 27. Marca 2014