Niall Horan poznał królową Brytyjską! [FOTO]

  Uścisnął jej dłoń! Zobaczcie foty ze spotkania!

  Niall Horan dostąpił wielkiego zaszczytu – osobiście poznał Królową Elżbietę II!

  Wczoraj (26 marca) w trakcie uroczystości upamiętniającej „historyczne” spotkanie przedstawicieli władz Irlandii i Wielkiej Brytanii w murach Pałacu Buckingham pojawiło się 300 rodowitych Irlandczyków zaproszonych przez prezydenta Irlandii Michaela D. Higginsa na oficjalnie spotkanie z Królową Brytyjską – Elżbietą II. Wśród gości pojawił się również gwiazdor zespołu One Direction, Niall Horan, który miał okazję uścisnąć rękę przedstawicielce rodziny królewskiej!

  >>> Niall Horan panicznie boi się małych pomieszczeń! Jak sobie radzi?

  Dzięki udostępnionym zdjęciom wiemy, że Niall prezentował się doskonale. W świetnie skrojonym garniturze wyglądał jak prawdziwy dżentelmen. Nic dziwnego, że z reguły zachowująca kamienną twarz i witająca gości ze stoickim spokojem Elżbieta II, tym razem rozpromieniła się i uśmiechnęła szeroko. Gwiazdor z pewnością ujął ją swoim chłopięcym wdziękiem.

  >>> Niall Horan znów spotyka się z Barbarą Palvin? Czy to możliwe?

  Podekscytowany piosenkarz wyznał w jednym z wywiadów: „To był ogromny zaszczyt być tu razem z dwoma wspaniałymi krajami. Nie mogłem uwierzyć, kiedy otrzymałem to zaproszenie. Poznanie Jej Królewskiej Mości było wspaniałym doświadczeniem.” Horan zażartował również, że chciałby zaprosić królową na koncert swojego bandu: „Może zapytam ją, czy zechciałaby pojawić się na naszym show.”. Wyobrażacie sobie szalejącą przy „What Makes You Beautiful” Elżbietę II? To wyglądałoby zabawnie!

  Zobaczcie fotki ze spotkania Nialla Horana z królową Brytyjską. Dobrze wypadł?

  Czwartek, 27. Marca 2014