Będą uczyć o Miley Cyrus?!

W USA oferują zajęcia na temat kontrowersyjnej piosenkarki!

Z Miley Cyrus kojarzy się wiele rzeczy: kariera muzyczna, aktorstwo, tatuaże, twerking, wywalony język… Teraz do tej wyliczanki będziemy mogli również dodać… zajęcia na uniwersytecie!

Nie przecierajcie oczu ze zdziwienia! To najprawdziwsza prawda! Jedna z nowojorskich uczelni wyższych, Skidmore College, postanowiła włączyć w ofertę swoich wiosenno-letnich zajęć przedmiot, którego „bohaterką” będzie właśnie Miley!

>>> Miley Cyrus topless! Widzieliście?

„Socjologia w kontekście Miley Cyrus” wykorzysta jej przykład do „odkrycia socjologicznego myślenia o tożsamości, rozrywce, mediach i sławie”. Mówiąc inaczej zajęcia pozwolą na przyjrzenie się temu, w jaki sposób społeczeństwo postrzega wszelakie aspekty życia Miley poczynając od jej kariery, a kończąc na tym, w jaki sposób wyraża siebie.

Poza Cyrus na zajęciach na tapecie pojawią się również inne gwiazdy Disneya tj.: Justin Timberlake, Britney Spears czy Christina Aguilera (wszyscy należeli do Klubu Myszki Miki).

>>> Miley Cyrus całuje Katy Perry! Zobaczcie!

Ciekawe, czy Miley jest zachwycona pomysłem Skidmore College. Na jej Twitterze pojawiła się fotka przedstawiająca opis tych zajęć, a pod fotą widnieje podpis: „Szkoła oferuje zajęcia o Miley Cyrus!”

Chcielibyście wziąć udział w takich zajęciach? Czy w Polsce również powinna się pojawić oferta zachęcająca do udziału w tego typu przedmiotach?

Piątek, 28. Marca 2014