Niebawem ruszy telewizja w 100% poświęcona kotom!

  Zapraszamy do oglądania 24Kitten!

  Tej wiosny, Comedy & Entertainment w Viacom International Media Networks (VIMN) rozpoczyna emisję pierwszego i do tej pory jedynego na świecie kanału poświęconemu kotom! Tym samym nasz kanał zyska kolejnego telewizyjnego „brata”!

  Spółka ogłosiła dzisiaj (31 marca) plany uruchomienia 24Kitten – pierwszego cyfrowego kanału dedykowanemu w całości tym stworzeniom. „Koty są najbardziej cenionymi zwierzętami na świecie" – powiedział Maurice Hols, wiceprezes Comedy & Entertainment dla Europy Północnej.

  „Obok naszych popularnych stacji dla dzieci (Nickelodeon), młodzieży (VIVA, MTV) i dorosłych (Comedy Central), powstanie kanał 24Kitten. Program będzie miał swoją najpierw miał w północnej Europie, by później znaleźć się na platformach cyfrowych pozostałych krajów. Mamy nadzieję, że 24Kitten spodoba się widzom i będzie na równie popularny, co pozostałe stacje z grupy Comedy & Entertainment VIMN.” – dodał Hols.

  Stacja 24Kitten to 24-godzinna ramówka, składająca się z pięciu filarów tematycznych: styl życia i zdrowie, historie z życia wzięte, moda, kreskówki i filmy. Przez całą dobę będziecie mogli śledzić programy podzielone na 3 pasma: poranne, popołudniowe i wieczorne, podczas których z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

  Pasmo poranne :
  • Widzowie mogą zacząć swój poranek na 24Kitten programem „Dzień dobry kociaki!”, w którym prezentowane będą najlepsze, najsłodsze i najbardziej urocze bajki i programy familijne.

  Pasmo popołudniowe – popołudnia dedykowane są lifestyle’owi, usługom i zdrowiu.:
  „Koci lekarz” to interaktywny program, który przedstawia zagadnienia z zakresu zdrowia i wskazówek żywieniowych, które pomogą nam w najlepszy sposób zadbać o naszych futerkowych przyjaciół.
  „Koty na zakupach” – dwie godziny poświęcone zakupom: przydatne produkty dla kotów i ich właścicieli.
  „Catwalk” – dwugodzinny program ukazujący ostatnie trendy dla kotów i ich opiekunów prosto ze światowych wybiegów.

  Pasmo wieczorne – wieczór na 24Kitten jest całkowicie dedykowany kocim sercom i uczuciom:
  • W „ Moim kotku” poszukamy nowych rodzin dla samotnych zwierząt. Z kolei program o profilu matrymonialnym „Love Cats” połączy serca kotów i ich właścicieli.
  • Główny czas antenowy na 24Kitten zarezerwowany jest dla programu „Catbusters” – będą to kocie filmy wszech czasów. Spowodują one, że każdy wieczór będzie należał do naszych zwierząt!
  • Noc należy do „Fun Cats” – najśmieszniejszych domowych nagrań.
  • Następna propozycją 24Kitten będzie „Cat Idol”, specjalny show dedykowany Twojemu uzdolnionemu kotkowi. Czy potrafi on bądź ona coś specjalnego? Przyjedziemy do Twojego domu i nagramy to!

  24Kitten to nowy kanał telewizyjny w stu procentach poświęcony najsłodszym stworzeniom na świecie, który niebawem zagości na ekranach telewizorów największych kocich fanów! Czekacie? Więcej informacji na temat 24 Kitten znajdziecie na facebook.com/24kitten!

  Poniedziałek, 31. Marca 2014