Miley Cyrus jest w żałobie

  Zmarł jej ukochany pies!

  Miley Cyrus przechodzi teraz trudne chwile. Okazało się bowiem, że wczoraj (1 kwietnia) odszedł jej ukochany pies Floyd, rasy Alaskan Klee Kai.

  O śmierci swojego pupila Miley dowiedziała się, kiedy była w trakcie trasy koncertowej Bangerz. Wokalistka bardzo przeżyła jego stratę, ponieważ od 2011 roku (kiedy dostała go w prezencie) bardzo się z nim zżyła. Na jej Twitterze pojawił się wpis, w którym podzieliła się tą tragiczną wieścią:

  >>> Miley Cyrus – z pieskiem i w kratkę. Zobaczcie!

  „Dziś jest drugi najgorszy dzień w moim życiu. Nie chcę o tym mówić, bo nie chcę, żeby to była prawda… Ale mój ukochany pupil Floyd odszedł. Jestem załamana.”

  „Nie do końca wiem, co to znaczy, ale chciałabym, żeby zabrał mnie ze sobą. Co ja bez niego zrobię? Jestem nieszczęśliwa.” – dodała zrozpaczona była gwiazda Disneya.

  >>> Miley Cyrus ma nowego pieska!! Piosenkarka kocha zwierzęta!

  To na pewno był duży cios dla Miley. Dziewczyna kocha swoje psy, spędza z nimi jak najwięcej czasu oraz często wrzuca do sieci swoje zdjęcia z nimi. Z pewnością Cyrus będzie potrzebowała trochę czasu, żeby pogodzić się z tym, co się stało. Trzymaj się dziewczyno!

  Środa, 02. Kwietnia 2014