Selena Gomez imprezuje z Kendall i Kylie Jenner!

  Przyjaźń kwitnie? Zobaczcie fotki!

  Wygląda na to, że Selena Gomez na dobre zaprzyjaźniła się z przyrodnimi siostrami Kim Kardashian: Kendall i Kylie Jenner!

  >>> Selena Gomez i Kendall Jenner zostały kumpelkami? Poszły razem na obiad!

  W ubiegły piątek (4 kwietnia) dziewczyny postanowiły się trochę zabawić i razem udały się na imprezę. Oczywiście żadna z nich nie mogła sobie odmówić pochwalenia się tym faktem… I tak oto na ich Instagramach możemy podziwiać fotorelację z tego wieczoru!

  Celebrytki spotkały się w klubie 1Oak w Los Angeles, gdzie odbywała się* impreza urodzinowa syna Diddy’ego, Christiana*. Chłopak wreszcie miał doczekał się swoich „sweet sixteen”!

  Dziewczyny wyglądały prześlicznie. Wszystkie założyły długie czarne sukienki, w których prezentowały się naprawdę seksownie! Z pewnością przykuwały uwagę niejednego męskiego osobnika…

  >>> Kim Kardashian na zakupach z młodszymi siostrami… Zobaczcie!

  Na podstawie zdjęć możemy przypuszczać, że dziewczyny świetnie się ze sobą bawiły i lubią swoje towarzystwo. Ciekawe tylko, co na to wszystko Taylor Swift, która w ostatnim czasie odsunęła się od Seleny, ponieważ nie akceptuje jej związku z Justinem Bieberem… W końcu teraz jej najlepsza przyjaciółka zaczęła się kumplować z dziewczyną jej byłego chłopaka, Harrego Stylesa… Będzie z tego draka?

  Poniedziałek, 07. Kwietnia 2014