Kendall Jenner z wielkim kolczykiem w nosie!

 • W niedzielę odbyła się w Kalifornii impreza LACOSTE Beautiful Desert Pool Party. Na wydarzeniu pojawiła się między innymi Kendall Jenner!

 • Zobaczcie jak Kendall Jenner prezentowała się podczas niedzielnej (13 kwietnia) imprezy LACOSTE Beautiful Desert Pool Party.

 • Przyrodnia siostra Kim Kardashian robi karierę w modelingu i chętnie pokazuje się na różnych eventach. Trzeba przyznać, że młoda gwiazdka wygląda rewelacyjnie!

 • Tym razem według nas trochę przesadziła... Kendall miała w nosie ogromny srebrny kolczyk – kółko z wiszącymi łańcuszkami. Nie wyglądało to dobrze...

 • Stylizacja modelki tego dnia była za to naprawdę niezła - krótkie dżinsowe spodenki, biały top bez ramiączek i trampki. Do tego dobrała brązową torebkę i materiałową opaskę na włosy!

 • Co sądzicie o kolczyku Kendall? Przesadziła?

 • Najpopularniejsze wideo

  Czy siostrzyczka Kim Kardashian nie przesadziła?

  W niedzielę (13 kwietnia) odbyła się w Kalifornii impreza LACOSTE Beautiful Desert Pool Party. Na wydarzeniu pojawiła się między innymi Kendall Jenner! Przyrodnia siostra Kim Kardashian robi karierę w modelingu i chętnie pokazuje się na różnych eventach. Trzeba przyznać, że młoda gwiazdka wygląda rewelacyjnie!

  Tym razem według nas trochę przesadziła… Kendall miała w nosie ogromny srebrny kolczyk – kółko z wiszącymi łańcuszkami. Nie wyglądało to dobrze… Stylizacja modelki tego dnia była za to naprawdę niezła. Dziewczyna założyła krótkie dżinsowe spodenki, biały top bez ramiączek i trampki. Do tego dobrała brązową torebkę i materiałową opaskę na włosy. Bardzo nam się spodobała jej luźna wakacyjna stylówka!

  Obejrzyjcie zdjęcia! Co sądzicie o kolczyku Kendall? Przesadziła?

  Wtorek, 15. Kwietnia 2014