Doda wyciska na siłowni! [FOTO]

Piosenkarka rozładowuje stres?

Królowa Doda słynie ze zgrabnej sylwetki. Jedni uważają, że to zasługa dobrych genów, inni twierdzą, że maczał w tym palce chirurg plastyczny. Prawda jest nieco inna. Piosenkarka po prostu dba o swoją kondycję fizyczną i regularnie ćwiczy na siłowni!

>>> Doda w krótkiej spódniczce! Obejrzyjcie fotki!

Wczoraj (15 kwietnia) na Instagramie i facebooku Dody pojawiły się fotki z jej treningu, na których widać, jak piosenkarka dzielnie podnosi ciężarki i napina swoje mięśnie. Pod jedną z fotek dodała komentarz: „Pośladki z Szymonem”. Cóż, trener Szymon to prawdziwy szczęściarz – ma okazję poprzyglądać się pięknej piosenkarce i przy okazji może trochę z nią poflirtować…?

>>> Austin Mahone – co za mięśnie! Zobaczcie sami!

Z tego, co napisała Doda, można wywnioskować, że ostre wyciskanie na siłowni poza aspektem zdrowotnym i estetycznym ma jeszcze jedną przyczynę. Królowa polskiego popu chciała odreagować niechlubne komentarze na swój temat autorstwa jednej z dziennikarek:

„Aga ‘nie jestem pindą siedząca przy kwiatku’. Szulim nie identyfikuje się z tym, co mówi i czyta, to – co jej podetkną pod nos… Więc nie może odpowiadać za swoje słowa? Muszę wypocić ten słaby żart, który dziś obił się o moje uszy” – napisała Dorota.

>>> Katy Perry trenuje w przebraniu! Sprawdźcie o co chodzi!

Zobaczcie, jak Doda dzielnie ćwiczyła w klubie fitness. Tylko pozazdrościć zgrabnej pupy!

Środa, 16. Kwietnia 2014