Honey chwali się fotkami z Malty

  To tam powstał jej kolejny klip!

  Wczoraj (19 kwietnia) na oficjalnej stronie Honey (honorata-skarbek.com) pojawiła się notka wraz ze zdjęciami ze słonecznej Malty. Okazuje się, że wypad na wyspę nie był kaprysem piosenkarki czy upragnionym urlopem. Gwiazda kręciła tam swój najnowszy teledysk!

  >>> Honey jako pani wiosna? Ładnie wygląda?

  „Kilka dni temu wróciłam z Malty, gdzie nagrywaliśmy teledysk do mojego najnowszego singla. Piosenka nosi tytuł GPS. Mam szczerą nadzieje, że ludzie wypowiadający mój pseudonim artystyczny jako ‘HONEJ’, nie będą tego czytać jako ‘GIEPEES’ lub ‘GYPS’ hehe” – napisała Honorata.

  Na załączonych fotkach możemy zobaczyć roześmianą piosenkarkę. Honey występuje w dwóch stylówkach: bikini w groszki oraz koronkowym obcisłym kombinezonie. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie!

  >>> Honey jest blondynką! Pasuje jej taki kolor?

  Z zapowiedzi Honey wynika, że zarówno z piosenką, jak i teledyskiem najprawdopodobniej będziemy mieć okazję zapoznać się na początku maja: „(…) odliczam dni do chwili, kiedy dostanę wstępny montaż. Od razu mówię, że piosenkę i teledysk usłyszycie i zobaczycie jednocześnie. Mam nadzieję, że wyrobimy się na długi weekend majowy.”

  Zobaczcie fotki z upalnej Malty! Zazdrościcie wypadu?

  Niedziela, 20. Kwietnia 2014