Miley Cyrus: „Zamknijcie się i dajcie mi wyzdrowieć!”

Gwiazda prosi o chwilę spokoju…

Miley Cyrus jest wściekła. Odkąd trafiła do szpitala (14 kwietnia) w prasie i w Internecie zaroiło się od plotek na temat powodu jej hospitalizacji i odwołania najbliższych koncertów. Jedni uważają, że była gwiazdka Disneya przesadziła z narkotykami, inni twierdzą, że zbyt często i intensywnie imprezowała.

>>> Miley Cyrus wylądowała w szpitalu! Zobaczcie fotkę!

„Tak dużo nieprawdziwych historii, nikt nie czyta oficjalnego oświadczenia, a te głupie osły straszą moich fanów. Proszę, zapoznajcie się z oficjalną wersją…” – napisała na Twitterze Miley.

Cyrus wkurza się na bezsensowne komentarze i nalega, by wszyscy zapoznali się prawdziwą wersją zdarzeń: „*Zamknijcie się i dajcie mi wyzdrowieć*. Przestańcie straszyć moją rodzinę, przyjaciół & fanów. OFICJALNE OŚWIADCZENIE.”

>>> Miley Cyrus przesadza z narkotykami?! Co Wy na to?

Poniżej zamieszczamy treść wyjaśnienia dotyczącego stanu zdrowia wokalistki:

__„Miley cierpiała na infekcję zatok w trakcie swojej trasy koncertowej. Przepisano jej antybiotyk Cephalexin, który sprawił, że obecnie zmaga się z silną reakcją alergiczną. Tak silna reakcja alergiczna może trwać nawet do 27 dni. [Miley] będzie hospitalizowana i będzie podlegać opiece lekarskiej, aż do momentu, kiedy poprawi się jej stan zdrowia, dlatego prosi o okazanie współczucia i o prywatność. Miley jest załamana z powodu odwołanych występów i zawiedzionych fanów.” __

Co sądzicie o reakcji Miley? Powinna się tak wkurzyć?

Poniedziałek, 21. Kwietnia 2014