Premiera „Cichej wody” Donatana i Cleo! [VIDEO]

  Pieniądze, afery, korupcja, giwery… Mistrzowski klip!

  Pieniądze, władza, afery, korupcja, giwery… To wszystko pojawia się w najnowszym klipie Donatana i Cleo pt. „Cicha woda”, którego oficjalna premiera odbyła się dziś (23 kwietnia) o 13:00!

  Świeżutki teledysk Donatana i Cleo powstał przy współpracy z raperem Sitkiem. Tak jak wcześniej zapowiadali twórcy, akcja klipu toczy się na wystawnym bankiecie, na którym swoje kolejne „sukcesy” świętują politycy i biznesmeni. Ekipa znana z „My Słowianie” wkracza na imprezę i wprowadza tam własne porządki

  Uzbrojeni po zęby muzycy rozliczają się ze złodziejami i krętaczami. Strzelają i wpajają dobre wartości: „Nie będę kradł. Nie będę mataczył” – takie hasło pojawia się na jednej z tabliczek. W końcu prawo powinno być po stronie tych dobrych. Prawda?

  Sam kawałek ma świetny bit. Cleo ponownie zachwyca swoim głosem, a rap Sitka od razu wpada w ucho. „Cicha woda” z pewnością niejednego zachwyci.

  „*PREMIERA!!! – CICHA WODA*. Czyli pierwszy singiel promujący mój projekt z Cleo. Udostępniamy teledysk z opisem “CICHA WODA” przy 3000 udostępnień wybieram 10 osób które dostaną niespodziankę. Oglądamy teledysk w HD – nie hejtujemy i szanujemy pracę ponad 60 osób na planie” – napisał dziś na swoim facebooku Donatan.

  Posłuchajcie najnowszej produkcji Donatana i Cleo – „Cicha woda” >>> KLIK! Podoba się Wam?

  Środa, 23. Kwietnia 2014