Kim Kardashian i Kanye West zorganizują 3 wesela!

  Szykuje się ślub stulecia? Sprawdźcie!

  Kim Kardashian i Kanye West planują pobrać się aż trzy razy! Para postanowiła zorganizować aż 3 śluby i wesela: jedno w Południowej Kalifornii i dwa we Francji.

  Z tego co wiadomo, prawnik Kim i Kanye polecił im wzięcie cywilnego ślubu w USA, tylko po to, by uniknąć niepotrzebnej papierologii za granicą:

  >>> Kanye West i Kim Kardashian planują ślub w Paryżu. Ma być romantycznie?

  „Zazwyczaj USA pozwala swoim obywatelom na branie ślubów we Francji, jednak obcowanie z obcym rządem i tamtejsza biurokracją mogą być koszmarem, ponieważ chcą wiedzieć, czy wszystko odbywa się legalnie. Dlatego Kim i Kanye najpierw pobiorą się w Południowej Kalifornii” – zdradziło źródło.

  Poza tym wzięcie ślubu cywilnego przed obrzędem religijnym jest wymogiem i wiąże się ze zwyczajem panującym we Francji: „*Religijna ceremonia musi się odbyć po cywilnych zaślubinach*, nigdy przed. Pastor, ksiądz lub rabin poprosi o świadectwo cywilnego zawarcia małżeństwa przed każdym obrzędem religijnym.”

  >>> Kanye West planuje kosmiczny miesiąc miodowy! Sprawdźcie, co wymyślił!

  Tak, jak przyszli państwo West sobie wymarzyli, wszystko odbędzie się z wielką pompą. Trzy wesela, trzy kreacje panny młodej… w ciągu jednego wieczoru! Gwiazda reality show ma błyszczeć i zachwycać. Po prostu ma być na bogato!

  „W trakcie przyjęcia we Francji Kim będzie się przebierać trzykrotnie. To będzie szał. Kim i Kanye chcą, żeby to było wesele stulecia.”

  Co sądzicie o planach Kim Kardashian i Kanye Westa? Nie przedobrzyli trochę?

  Sobota, 26. Kwietnia 2014