Ellie Goulding chwali się płaskim brzuszkiem! [FOTO]

  Gwiazda regularnie chodzi na siłownię!

  Odkąd wiosna zaczęła się zbliżać wielkimi krokami, Ellie Goulding coraz chętniej pokazywała światu swój płaski brzuch. Teraz, kiedy kwiecień się już kończy, wokalistka robi to jeszcze częściej…

  Na Instagramie piosenkarki co jakiś czas pojawiają się fotki przestawiające jej zgrabną figurę. Goulding regularnie ćwiczy, więc nie ma się jej co dziwić, że chce się chwalić swoim wysportowanym ciałem!

  >>> Ellie Goulding ma postanowienie noworoczne! Uda się jej je zrealizować?

  Chodzą słuchy, że w otoczeniu gwiazdy pojawiła się osoba, która szczególnie bardzo może być zadowolona z tego typu zdjęć. Mowa tu o Dougie Poynterze, basiście i wokaliście angielskiego zespołu pop-rockowego McFly, którego podejrzewa się o romans z blond pięknością.

  Jakiś czas temu w jednym z wywiadów artysta przyznał, że ma dziewczynę, której imię brzmi Ellie. Tym stwierdzeniem rozbudził ciekawość mediów, które niemalże od razu połączyły go w parę z Goulding. Później okazało się nie to nieprawda. W trakcie rozmowy z „The Mirror” Dougie roześmiał się i przyznał: „Mam ptaka, i tak, to jest Ellie.”

  >>> Ellie Goulding nie wierzyła, że umie śpiewać… Dacie wiarę?

  No cóż, w takim razie nici z wielkiej miłości w życiu Ellie Goulding. Ale patrząc na jej fotki, chyba niedługo gwiazda będzie musiała czekać na swojego księcia z bajki…

  Sobota, 26. Kwietnia 2014