Taylor Swift reklamuje buty!

 • Wczoraj (8 maja) Taylor Swift pojawiła się na plenerowej imprezie marki obuwniczej Keds. Przypomnijmy, że piosenkarka jest twarzą tej firmy!

 • Zobaczcie jak Taylor Swift prezentowała się podczas wczorajszej imprezy plenerowej zorganizowanej przez markę obuwniczą Keds.

 • Na wczorajsze wydarzenie gwiazda założyła granatową sukienkę z białymi koronkowymi elementami. Do tego dobrała tenisówki, oczywiście reklamowanej przez siebie marki.

 • Piosenkarka wyglądała bardzo grzecznie... Sukienka była tuż przed kolano, miała krótki rękaw i kołnierzyk.

 • Dobrze, że wokalistka rozpuściła włosy i pomalowała usta na czerwono, dzięki temu przemyciła do stylówki nieco seksapilu!

 • Musimy przyznać, że lubimy Taylor w takich skromnych i dziewczęcych ciuchach! Gwiazda na tle innych piosenkarek prezentuje się bardzo oryginalnie... A Wy co sądzicie o piosenkarce?

 • Najpopularniejsze wideo

  Czy do stylu piosenkarki pasują tenisówki?

  Wczoraj (8 maja) Taylor Swift pojawiła się na plenerowej imprezie marki obuwniczej Keds. Przypomnijmy, że piosenkarka jest twarzą tej firmy!

  Na wczorajsze wydarzenie gwiazda założyła granatową sukienkę z białymi koronkowymi elementami. Do tego dobrała tenisówki, oczywiście reklamowanej przez siebie marki. Piosenkarka wyglądała bardzo grzecznie… Sukienka była tuż przed kolano, miała krótki rękaw i kołnierzyk. Dobrze, że wokalistka rozpuściła włosy i pomalowała usta na czerwono, dzięki temu przemyciła do stylówki nieco seksapilu!

  Musimy przyznać, że lubimy Taylor w takich skromnych i dziewczęcych ciuchach! Gwiazda na tle innych piosenkarek prezentuje się bardzo oryginalnie…
  Obejrzyjcie zdjęcia z wczorajszego wydarzenia, jak Wam się podoba wokalistka, jej sukienka i reklamowane tenisówki?

  Piątek, 09. Maja 2014