Lady Gaga wystawiła swój samochód na aukcję charytatywną!

Zobaczcie, na ile został wyceniony jej Rolls-Royce!

Lady Gaga postanowiła wystawić na aukcję charytatywną swojego czerwonego Rolls-Royce’a z 1990 roku. Samochód zostanie zlicytowany na słynnej Aukcji Julien, która odbędzie 17 maja w Hard Rock Café w Nowym Jorku.

>>> Lady Gaga i The Rolling Stones!!! Zobaczcie!

Szacuje się, że auto Lady Monster sprzeda się za kwotę w granicach 30-50 tysięcy dolarów. „*Lady Gaga* kupiła ten samochód, ponieważ się jej podobał i chciała go mieć przez jakiś czas – na około 5 lat. To był jej prywaty samochód, ale nie wiem, czy nim jeździła czy nie. Prawdę powiedziawszy ludzie mieszkający w Nowym Jorku właściwie nigdzie nie jeżdżą [samochodami]” – zdradził informator portalowi MailOnline.

Z tego co wiadomo, piosenkarka postanowiła wspomóc kolegów z branży, którzy są dopiero na początku swojej muzycznej kariery i nie wiedzie się im zbyt dobrze. Dzięki temu środki, jakie zostaną uzbierane na tej aukcji, będą przekazane Fundacji MusiCares, która na co dzień wspiera tego typu osoby.

>>> Lady Gaga w kampanii reklamowej Versace… Podoba się Wam?

To duży gest ze strony Gagi. Fajnie, że chce pomagać innym. Co prawda oddanie samochodu wartego około 50 tysięcy dolarów nie nadszarpnie mocno jej budżetu, ale w końcu liczą się chęci, prawda?

Wtorek, 13. Maja 2014