Kanye West zapłaci Lanie Del Rey, by zaśpiewała na jego weselu!

  Chce uszczęśliwić Kim Kardashian?

  Kanye West poprosił Lanę Del Rey, by wystąpiła na jego hucznym weselu. Podobno raperowi bardzo zależy na obecności piosenkarki, której wielką fanką jest jego przyszła żona, Kim Kardashian.

  >>> Kim Kardashian i Kanye West ostatecznie pobiorą we Florencji! Będzie bajecznie!

  To w sumie już nie pierwszy raz, kiedy West pragnie zatrudnić Lanę. Wcześniej, gdy gwiazdor zalecał się do Kardashian, poprosił wokalistkę, by zaśpiewała w trakcie zaręczyn na stadionie AT&T w San Francisco. Niestety wtedy odrzuciła jego ofertę.

  Teraz, kiedy wielkimi krokami zbliża się ceremonia zaślubin, Kanye postanowił ponownie zaprosić Del Rey. Tym razem gwiazda powiedziała „tak”! Mówi się, że przekonała ją niebagatelna sumka, jaką zaoferował jej za występ oraz błagalny ton rapera.

  >>> Kanye West kocha Kim Kardashian… bo jest bogata! To prawda?

  „Kanye wie, jak bardzo Kim uwielbia muzykę Lany, dlatego tak się starał, by wystąpiła w trakcie zaręczyn. Teraz powtórzył ofertę i poprosił o Lanę o ulubioną piosenkę Kim. Zdradził, że to dla niego bardzo dużo znaczy. Nie mogła powiedzieć ‘nie’” – zdradziło źródło.

  Wygląda na to, że zanosi się na wyjątkowo romantyczne przyjęcie, które odbędzie się z wieeeelką pompą. Kim Kardashian z pewnością będzie zachwycona. Chcielibyśmy to zobaczyć!

  Środa, 21. Maja 2014