Rita Ora w kominiarce na głowie!

 • Wczoraj (20 maja) paparazzi przyłapali Ritę Orę podczas przechadzki po ulicach Londynu. Gwiazda zaskoczyła wszystkich oryginalną stylówką.

 • Zobaczcie jak wczoraj (20 maja) Rita Ora prezentowała się podczas spaceru po ulicach Londynu. Piosenkarka miała na głowie różową kominiarkę!

 • Gwiazda miała na sobie zielone wzorzyste legginsy i duży t-shirt. Na wierzch zarzuciła kurtkę.

 • Później artystka zdjęła białe wdzianko, podciągnęła kominiarkę, tak że wyglądała jak czapka i założyła do tego okulary przeciwsłoneczne.

 • Zastanawiamy się o co chodziło artystce... Czy miała tego dnia jakiś problem z cerą? Nie chciała być rozpoznana? A może po prostu chce zacząć szokować wszystkich oryginalnymi ciuchami?

 • Najpopularniejsze wideo

  Zobaczcie jak wyglądała piosenkarka wczoraj w Londynie!

  Wczoraj (20 maja) paparazzi przyłapali Ritę Orę podczas przechadzki po ulicach Londynu. Gwiazda zaskoczyła wszystkich oryginalną stylówką!

  Rita na spacer założyła różową kominiarkę… Do tego zielone wzorzyste legginsy i duży t-shirt. Na wierzch zarzuciła kurtkę. Później artystka zdjęła białe wdzianko, podciągnęła kominiarkę, tak że wyglądała jak czapka i założyła do tego okulary przeciwsłoneczne.

  Zastanawiamy się o co chodziło artystce… Czy miała tego dnia jakiś problem z cerą? Nie chciała być rozpoznana? A może po prostu chce zacząć szokować wszystkich oryginalnymi ciuchami?

  Co sądzicie o różowej kominiarce Rity Ory? Obejrzyjcie zdjęcia!

  Środa, 21. Maja 2014