Louis Tomlinson i Zayn Malik palą marihuanę! [VIDEO]

  Gwiazdorzy One Direction „schodzą na psy”?

  Ta wiadomość pewnością sprawi, że Directioners wstrzymają oddech. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać, jak Louis Tomlinson i Zayn Malik z One Direction palą marihuanę!

  Będący obecnie w trakcie trasy koncertowej „Where We Are” zespół, na przełomie kwietnia i maja koncertował w Ameryce Południowej. W czasie, w którym chłopaki przemieszczali się z jednego miasta do drugiego, nagrali filmik, na którym zostało udokumentowane niechlubne zajście…

  Na pięciominutowym nagraniu widać, jak jadący vanem Louis i Zayn palą skręta i dyskutują na temat swoich przyzwyczajeń związanych z marihuaną. Autorem filmu jest Tomlinson, który wydmuchując dym mówi: „A więc jesteśmy tu. Opuszczamy Peru. Spalamy skręta. Szczęśliwe dni… Co o ty sądzisz, Zayn?”

  W międzyczasie obok samochodu przejechał na motocyklu policjant, którego obecność została nieco prześmiewczo skomentowana przez wokalistę: „Nic nieznacząca k——! Spójrzcie na tę k——! Jak on wygląda. Pewnie myśli: ‘Jestem pewny, że poczułem tam nielegalną substancję.’ I stuka się palcem w głowę.”

  Wygląda na to, że doczekaliśmy się pierwszego skandalu z udziałem One Direction. Zastanawiamy się tylko, jakim cudem nagranie, które znajdowało się na telefonie Louisa, trafiło do Internetu…

  Zobaczcie jak Louis Tomlinson i Zayn Malik popalają marihuanę w samochodzie!  Środa, 28. Maja 2014