Ewa Farna złości się, gdy nazywają ją grubasem!

  Sprawdźcie, co ją wkurza najbardziej!

  Ewa Farna powoli traci cierpliwość do złośliwych komentarzy dotyczące jej tuszy. Co prawda faktem jest to, że piosenkarce i jurorce „X Factora” przytyło się kilka kilogramów, ale częstotliwość, z jaką media (nawet zagraniczne) komentują tę sprawę, jest naprawdę przytłaczająca.

  >>> Ewa Farna chwali się fotkami z sesji dla „Hot Moda”! Zobaczcie!

  Z reguły 20-letnia gwiazda stara się nie przejmować tym, co słyszy na temat swojego wyglądu, ale czasem puszczają jej nerwy. W trakcie ostatniego występu w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” wokalistka dała upust emocjom:

  „Bardzo bym chciała, żebym generowała zainteresowanie, a niestety boję się, że zainteresowanie generuje moja waga, a nie ja. A to mnie niestety już zaczyna trochę wkurzać, bo to jest niefajne, że moja praca, którą robię i pracuję na to, by śpiewać, jurorować…”

  >>> Ewa Farna z pióropuszem na okładce „HOT”! I jak wygląda? „Pracuję mocno przez ostatnich osiem lat i to idzie wniwecz tylko dlatego, że nie ważę 20 kilo razem z łóżkiem – dodała kąśliwie na koniec.

  Co sądzicie o problemie z nadwagą, z jakim boryka się Ewa Farna? Uważacie, że powinna się przejmować krytyką ze strony innych?

  Czwartek, 29. Maja 2014