Beyoncé ma nową fryzurę! [FOTO]

  Zobaczcie, jak się prezentuje w warkoczykach!

  Beyoncé to prawdziwa diwa. Piosenkarka dba o to, by zawsze się dobrze prezentować. Za każdym razem jej ubranie jest zgodne z obowiązującymi trendami, makijaż nienaganny, a fryzura idealnie ułożona. Królowa R&B słynie również z tego, że co jakiś czas diametralnie zmienia swoje uczesanie.

  >>> Beyonce obcięła włosy! Dobrze wygląda?

  Kilka miesięcy temu chwaliła się ostrzyżonymi na krótko włosami, które niedługo potem zamieniła na boba, a następnie na długie loki. Praktycznie za każdym Bey razem korzysta z różnorodnych peruk. Tym razem postawiła na warkoczyki, które zostały zaplecione z jej naturalnych włosów i specjalnych dopinek!

  Na Tumblrze i Instagramie gwiazdy pojawiły się fotki przedstawiające jej najnowsze uczesanie. Pani Carter pozuje tak, by eksponować długie do kolan, blond warkoczyki. Jej zadowolona mina świadczy o tym, że dobrze czuje się w takim wydaniu.

  >>> Beyonce została blondynką! Zobaczcie!

  Zobaczcie fotki i oceńcie, czy taka fryzura pasuje Beyoncé. Co prawda Bey kojarzy się nam z hollywoodzkimi lokami, ale musimy przyznać, że w tym wydaniu również przypadła nam do gustu.

  Sobota, 31. Maja 2014