Selena Gomez chwali się fotkami z wizyty w Nepalu!

  Zobaczcie, jak spędziła tam czas!

  Pod koniec maja(20-23) Selena Gomez udała się w podróż do Nepalu, gdzie wystąpiła w roli* ambasadora UNICEF-u* (organizacji humanitarnej i rozwojowej działającej na rzecz dzieci). Piosenkarka bardzo dobrze wspomina tę wizytę. Uważa, że dała jej bardzo dobrego.

  >>> Selena Gomez chce stać się „nowonarodzoną dziewicą”! Da radę?

  Wokalistka postanowiła pochwalić się fotkami z tej wyprawy. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których pozuje z nepalskimi dziećmi i młodzieżą. Gwiazda wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą. Chyba już dawno nie widzieliśmy jej tak szczerze roześmianej…

  „Wizyta w Nepalu była niezwykle wzmacniająca – czasem załamująca i bolesna, ale także niewiarygodnie inspirująca. W pierwszej chwili, gdy jest się świadkiem, w jakiej biedzie żyją te dzieci, nie można uwierzyć, jak to jest możliwe, że są pozbawione swoich podstawowych praw i potrzeb. Kiedy rozmawia się z tymi dziećmi, można zauważyć nadzieję, wiarę w obietnice i świetlaną przyszłość” – zdradziła Selena.

  >>> Selena Gomez nie chce mówić o Miley Cyrus! Jak sądzicie, dlaczego?

  Mamy wrażenie, ze podróż do Nepalu była dobra dla obu stron – tamtejszym dzieciom dała nadzieję, a Selenie wzmocnienie duchowe. Zobaczcie fotki!

  Poniedziałek, 02. Czerwca 2014