Edyta Górniak – piękna, naturalna i kobieca!

 • Wczoraj (1 czerwca) odbyła się Gala Ludzie wolności, na której pojawiła się między innymi Edyta Górniak.

 • Zobaczcie, jak na wczorajszej (1 czerwca) Gali Ludzie wolności, prezentowała się Edyta Górniak!

 • Edyta miała na sobie długą czarną suknię ze zdobieniami przy dekolcie. Kreacja była skromna i delikatna. Nie odsłaniała za dużo ciała, mimo to artystka wyglądała bardzo seksownie.

 • Najbardziej spodobało nam się to, że wokalistka miała ledwo widoczny makijaż! Naszym zdaniem dzięki temu wyglądała bardzo młodo i świeżo...

 • Do tego na pochwałę zasługuje fryzura gwiazdy. Luźno upięte włosy i zapleciony warkocz w okół głowy to był rewelacyjny pomysł! Jak Wam się podoba stylizacja Edyty Górniak?

 • Najpopularniejsze wideo

  Takie stylizacje gwiazdy lubimy!

  Wczoraj (1 czerwca) odbyła się Gala Ludzie wolności, na której pojawiła się między innymi Edyta Górniak. Artystka prezentowała się przepięknie…

  Edyta miała na sobie długą czarną suknię ze zdobieniami przy dekolcie. Kreacja była skromna i delikatna. Nie odsłaniała za dużo ciała, mimo to artystka wyglądała bardzo seksownie. Najbardziej spodobało nam się to, że wokalistka miała ledwo widoczny makijaż! Naszym zdaniem dzięki temu wyglądała bardzo młodo i świeżo… Do tego na pochwałę zasługuje fryzura gwiazdy. Luźno upięte włosy i zapleciony warkocz wokół głowy to był rewelacyjny pomysł!

  Obejrzyjcie fotki z wydarzenia, jak Wam się podoba stylizacja Edyty Górniak?

  Poniedziałek, 02. Czerwca 2014